Strona główna O firmie Certyfikaty Referencje Nasze prace
 
 
 
 
 
 

  ODSNIEŻANIE - DACHÓW

Odśnieżanie
Dachów, placów, posesji, podjazdów, chodników z wykorzystaniem miękkich łopat dla delikatnych powierzchni

Odśnieżanie z wykorzystaniem miękkich łopat dla delikatnych powierzchni
Firma Marbud Maciej Żórawski oferuje wszelkiego rodzaju prace związane z usuwaniem elementów stanowiących zagrożenie:

 • odśnieżanie dachów,
 • usuwanie nawisów śnieżnych i sopli,
 • odśnieżanie placów, posesji, podjazdów, chodników,
 • pomiar grubości pokrywy śnieżnej,
 • wywóz śniegu,
 • innych prac związanych z utrudnieniami pogodowymi w okresie zimowym.
 • Ogromny popyt na tego typu usługi spowodowany obwitymi opadami w zeszłym roku spowodował zlecanie przez klientów prac przypadkowym pracownikom. W wyniku czego pokrycia dachowe zostawały bardzo często uszkodzone. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy sa przeszkoleni i znaja technologie zwiazane z budowa dachow. Dodatkowo sa przeszkoleni w zakresie prac na wysokosci i stosowania koniecznych zabezpieczen miedzy innymi Assecuro. Stosujemy plastikowe i drewniane zgarniarki, które nie powodują zniszczeń delikatnych powierzchni. Nasz klient może być spokojny o stan dachu po odśnieżaniu wiosną

  Przyjmujemy zlecenia jednorazowe oraz na stałą realizację usługi.

  Odśnieżanie Odśnieżanie dachów i wywóz śniegu
  utrzymanie w czystości

  Odśnieżanie
  parkingów, miejsc postojowych, dróg dojazdowych, uliczek osiedlowych.

  Odśnieżanie

  Funkcjonujemy w oparciu o stabilny i wykwalifikowany personel zdolny zrealizować nawet najbardziej specjalistyczne usługi porządkowe. Preferujemy przy tym legalne i zgodne z przepisami prawa formy zatrudnienia. Ze względu na skalę swojej działalności jesteśmy prężną firmą. Zatrudniamy przeciętnie w skali roku około 30 osób. Kładziemy przy tym duży nacisk na stabilizację załogi oraz ciągłe szkolenia.
  Zlecając nam to ważne zadanie możecie być Państwo pewni, że wszyscy nasi pracownicy, którzy zostali skierowani na Państwa dach, posiadają niezbędny sprzęt i doświadczenie, zostali przeszkoleni z zasad BHP a co najważniejsze - mają badania wysokościowe. Realizację każdej usługi zawsze na bieżąco monitoruje nasza kadra nadzorująca - utrzymujemy ciągłą komunikację z Klientem. Posiadamy niezbędne zaplecze magazynowe i biurowe. Nasz potencjał finansowy pozwala nam zachować ciągłość realizacji zamówienia.

  śnieg na dachu w porze zimowej to bardzo powszechne zjawisko - może on stwarzać duże zagrożenie dla konstrukcji budynku. Zaledwie 15 centymetrowa warstwa lodowo-śnieżna na powierzchni 1m2 może ważyć nawet 150 kg. Stanowi to znaczące dodatkowe obciążenie dla Państwa dachu.
  Odśnieżony dach to nie tylko obowiązek ale również bezpieczeństwo pracowników oraz klientów Państwa firmy.
  Usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy i okolic. W szczególności: Wesoła, Sulejówek, Wawer, Rembertów.

  Zimą konieczne jest odśnieżanie dachów budynków, aby zapobiec awariom i katastrofom. Właściciele, zarządcy i administratorzy budynków powinni usuwać śnieg i lód z dachów, rynien, balkonów i innych elementów budowli - wszędzie tam, gdzie może to stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa ludzi i samego budynku
  zapytaj o koszty odśnieżania całosezonowego lub jednorazowego.

   

   

   

  Odśnieżanie dachów | kamera termowizyjna | diagnostyka cieplna budynków